lg1
(093) 143 90 71 
(068) 392-96-26
(066) 463-07-81
Жилянська 39/92
 
English Czech Polish
icon Learn

icon rochester

icon capstone university

Порівнева система навчання: інтенсивна програма індивідуально, стандартна програма для дорослих у групах 2-4 осіб або індивідуально, стандартна програма для дітей у групах

Додаткове наповнення навчальних програм: відеоматеріали, культурні зустрічі, лекції з носіями мови, освітні поїздки

Записатися на курс:
1) проконсультуватися за телефоном
2) подати онлайн-заявку на співбесіду
3) визначити рівень, пройшовши безкоштовне тестування

відгуки про нас

cve3Дуже хороша методика викладання, тут заохочують навчатися. Індивідуальний підхід до кожного студента мотивує і викладачі викладаються на повну. Більше з тим, на заняттях можна чимало дізнатися не лише про мовні особливості, а й загалом, про культуру, правила поведінки в іноземній країні і її історію.

Олександра, клас CZ

sa2Хотела бы выразить свою благодарность языковому центру ЛБС за лучшие курсы польского Киев, за формирование индивидуальной программы по обучению наших сотрудников, а также терпение и креативный подход. Преподаватель всегда доступно объяснял материал, отвечая на все наши вопросы, очень помогли с польский на карту поляка.

Анна Солнцева, "8Group"

v 2Мне очень понравились занятия, подход к изучению курсы польского языка в Киеве.Талантливые педагоги, которые интересно проводят занятия. В легкой и доступной форме мы проходили все темы. Благодаря маленькому количеству людей в группе, преподаватель смог уделять внимание нам всем (нас было всего 4 человек).

Володимир, клас ENG
(066) 463-07-81
(063) 975-52-92

Київ, вул. Жилянська, 92/39

Вашу заявку надіслано!
Ми зателефонуємо Вам
протягом секунд!
Education.ua – школы и детские сады